KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15649434
nr 1564 9434
Ninni Wallin. Signerad, daterad 98, stilleben. Olja på duk, 42x47, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 september 2023
kl 19:07:46
100 kr
150 kr